NovinkyReportáže

Aké má Conor McGregor autá? Od superšportu po mohutné SUV

Conor McGregor vám je pravdepodobne známy aj keď nesledujete svet MMA bojovníkov alebo UFC. Ír, ktorý sa preslávil zápasmi v klietke, kontroverznými trash talkami a tlačovkami, bohémskym životom a ktorý to dotiahol od inštalatéra v roku 2008 až po UFC šampióna. V poslednom zápase (ktorý sa preslávil nechvalne známym záverom) s Khabibom Nurmagomedomov musel extrovertný Conor sklopiť uši. Okrem bojových športov má záľubu aj vo vozovom parku, a to nie malú. Aké ma Conor McGregor autá? Dalo by sa povedať “z každého rožku trošku”. Nechýba športový hybrid, rýdzi superšport a plnotučné mohutné SUV.

Conor McGregor autá zjavne zbožňuje…

Nevieme, aký majetkový vzťah má Conor k autám. Ťažko povedať, či všetky kúsky vlastní, požičiava si ich alebo ich má od sponzorov. Každopádne výber a vkus má pestrý. Nechýba hybridné BMW i8, veľký Range Rover alebo superšport Lamborghini. Pozrite sa v galérii, aké má Conor McGregor autá.

Na instagramovom účte často vídať biele Lamborghini Aventador, jazdí však aj na McLaren MP4-12C. Vzácnosťou je Lamborghini Huracán Avio v matnej zelenej farbe. Nejde však len o superšporty. V prípade luxusu nechýba eSkový Mercedes-Benz alebo Rolls-Royce. V prípade chutí na veľké SUV má Range Rover alebo Cadillac Escalade.

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

connor mcgregor autá

Perlička na záver. Conor McGregor a jeho nový dom

connor mcgregor dom

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
dupontregistry.comConnor IG
Zdroj
dupontregistry.com
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close