Novinky

Autosalón Bratislava 2019: Čo nájdete v stánku Hyundai?

Automobilka Hyundai si pre návštevníkov blížiacej sa výstavy Autosalón Bratislava 2019 pripravila viacero atrakcií. Takmer kompletné portfólio vystavených vozidiel osvieži slovenská premiéra modelu Tucson v športovej edícii Tucson N Line. Lákadlom je aj autogramiáda pretekára Maťa Homolu a flotila 12 vozidiel, ktoré si návštevníci môžu vyskúšať na testovacích jazdách.

Pozri tiež:

Test Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDi: Špecialitka triedy

Hviezdou stánku Tucson N Line

Jedným z najväčších lákadiel stánku Hyundai na výstave Autosalón Bratislava 2019  ktorý sa koná v dňoch 1.5. až 5.5.2019, je nepochybne najpredávanejšie SUV roka 2018 na Slovensku, model Tucson, ktorý sa na Slovensku premiérovo predstaví v novej, športovo ladenej edícii N Line. Tá prináša do Tucsonu nielen atraktívne interiérové a exteriérové dizajnové prvky, inšpirované ostrými modelmi N, ale aj modifikovanú charakteristiku elektrického posilňovača riadenia a nanovo vyladený podvozok pre športovejšie jazdné vlastnosti. Vystavenie vozidla zároveň sprevádza aj oficiálne zverejnenie slovenského cenníka modelu Tucson N Line.

Hyundai Tucson Nline

SUV modely, elektromobily aj N-ká

V stánku Hyundai sa návštevníci autosalónu budú mať možnosť bližšie zoznámiť s takmer kompletným portfóliom aktuálnych modelov značky Hyundai. Vysokovýkonné modely N zastupujú ostrý hatchback i30 N a nový i30 Fastback N. Výbavový rad N Line reprezentujú spomínaný Tucson N Linei30 Fastback N Line. Dizajnová Kona a bezpečnostnými technológiami nabité rodinné Santa Fe predstavujú spolu s Tucsonom aktuálnu ponuku značky Hyundai v kategórii SUV. Elektrický IONIQ a elektrický crossover Kona EV zasa zastupujú ponuku Hyundai v oblasti elektrifikovaných a ekologických vozidiel. Nebudú však chýbať ani ostatné, komerčne veľmi úspešné modely ako i20 v edícii Cool, i20 Active, i30 hatchback a i30 kombi.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Testovacie jazdy, autogramiáda aj Autosalón Bratislava 2019 bonus

Hyundai ponúkne návštevníkom autosalónu aj veľmi obľúbené testovacie jazdy. Vo vonkajších priestoroch výstaviska si ľudia môžu väčšinu vystavených áut aj reálne vyskúšať. Na testovanie bude k dispozícii až 12 vozidiel Hyundai, vrátane elektromobilov IONIQ a Kona EV, nadupanej novinky i30 Fastback N a jeho civilnejšieho derivátu Fastback N Line či všetkých SUV-čiek (Kona, Tucson, Santa Fe).  K lákadlám, ktoré Hyundai pre verejnosť pripravil, patrí aj autogramiáda slovenského pretekára a ambasádora modelov Hyundai N Maťa Homolu. Tá sa uskutoční na stánku Hyundai v sobotu 4.5.2019 medzi 11:00 a 12:00 hod. Fanúšikovia motoristického športu tak budú mať možnosť získať originálnu podpiskartu s osobným venovaním od Maťa.  A keďže mnohí návštevníci prichádzajú autá na autosalón nielen obdivovať a vyskúšať, ale aj získať posledné informácie pred kúpou nového auta, Hyundai pripravil aj špeciálny Autosalón Bratislava 2019 bonus. Do 31. mája 2019 budú mať zákazníci možnosť získať vybrané skladové vozidlá i20 Active, i30 hatchback, i30 kombi a Tucson s extra zľavou vo výške až do 600 EUR.

Hyundai má svoj stánok počas autosalónu v Bratislave rozložený v hale B2 na 1. poschodí. Testovacie jazdy pre verejnosť sú k dispozícii na vonkajšej ploche pred hlavným vstupom.

Fotky
Hyundai
Zdroj
Hyundai
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button