Novinky

Fialové Porsche 911 Turbo? Kto by ho nechcel!

Automobilky aj dnes ponúkajú „kravatové farby“. O čo ide? Miláčika si môžete odieť do špeciálnej farby, aby ste rovnaký exemplár nenašli široko ďaleko. Individualizácia je veľmi moderná a značky sa predbiehajú, kto ponúkne viac farebných kombinácii, lakované disky, strechu.. Čo však staré, ale jaré Porsche 911 Turbo z roku 1979? Tomu dali jemný odtieň „Lilac“. Ale kto by ho nechcel?

Fialový widowmaker a youngtimer

Porsche 911 Turbo je geniálne auto. Kus minulosti legendárnej značky na zážitky za volantom. Drsné, rýchle, dokáže pohrýzť. Nie, zadok vám nekryjú asistenti v podobe ESP a iných. Ste len vy, a auto… A toto auto je fialové! Na prvý pohľad sa to môže zdať úsmevné. Na ten druhý, k vintage štýlu 911 Turbo tak akosi pasuje. Kód dobového laku je L601, alebo ak chcete „Lilac“. Jemná fialová mení farby podľa dopadu slnka a vie zahrať 50 odtieňov šeď….fialovej. To už prechádzame na babské reči a preto späť k autu ako takému.

Porsche 911 Lillac interier

Cena Porsche 911 Turbo už len porastie

Porsche je na predaj. Ponúkajú ho Sloan Cars, je po prvom majiteľovi, má najazdených len 42 tisíc míľ, 16 palcové ikonické Fuchs kolesá a kombinácia farby a hnedého interiéru je veľmi raritná. Cenu Porsche radšej na stránke nezverejnili. Ak však 911 Turbo „Lilac“ chcete, určite vám dajú jasné stanovisko. Čakajte hodnotu 3-izbového bytu v Bratislave.

Čo poviete na fialové Porsche 911 Turbo? Myslím, že nikto z nás by neodmietol, ak by parkovalo v garáži snov.

Staré Porsche 911 Turbo vo fialovej farbe

Fotky
RoadAndTrack.com, Sloan Cars
Zdroj
RoadAndTrack.com
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close