Novinky

Čo nájdeme v stánku Hyundai na autosalóne Nitra 11. – 14. 10?

Autosalón Nitra 2018 je predo dvermi. Brány Agrokomplexu sa otvoria pre fanúšikov motorizmu už po 25. krát. Hyundai na autosalóne Nitra nebude chýbať. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú v dňoch 11. až 14. októbra navštíviť Autosalón Nitra 2018, slovenský importér značky Hyundai prichystal niekoľko výnimočných prekvapení. Exkluzívne uvidíme vodíkový Hyundai NEXO alebo športovo ladený Hyundai i30 N Line v slovenskej výstavnej premiére. Hyundai na autosalóne Nitra má svoj stánok, tak ako po minulé roky, rozložený v samostatnej hale B. V nej návštevníci nájdu všetky najaktuálnejšie novinky, ktoré sú na slovenskom trhu k dispozícii. A ešte niečo navyše.

Pozri tiež:

N Option brúsi diamant menom Hyundai i30 N

Kompletný modelový rad i30 vrátane ostrého Nka

Expozícia stánku Hyundai je rozdelená do štyroch zón. Prvú tvoria modely i30, ktoré sú najpredávanejšími vozidlami Hyundai na Slovensku. Nebude chýbať obľúbené kombi, štýlový i30 Fastback ani ostré i30 N Performance. Slovenskú výstavnú premiéru len pár dní po tej svetovej v Paríži bude mať nový i30 N Line, ktorý kombinuje príjemné jazdné vlastnosti klasickej i30ky a výrazné dizajnové prvky hothatchu i30 N.

Autosalón Nitra 2018 hyundai

Ďalšia zóna expozície je venovaná modelovej rade i20. Ľudia sa budú môcť po prvý raz zoznámiť s vynovenou i20-tkou aj s jej akčnejšou verziou i20 Active. Túto silnú dvojicu dopĺňa stále obľúbený model ix20.

Nové Santa Fe nesmie chýbať

Tretia zóna je vyhradená pre vlajkové lode značky Hyundai z kategórie SUV. Po prvýkrát sa bok po boku predstaví kompletná trojica SUV modelov Hyundai – extravagantná Kona, vynovený Tucson a nové Santa Fe, ktoré sa do slovenských predajní dostáva práve v týchto dňoch.

Nový Hyundai Santa Fe 2019

Hyundai na autosalóne Nitra predstaví vodíkové NEXO

Posledná zóna expozície Hyundai v hale B je venovaná najmodernejším vozidlám s ekologickým pohonom. Návštevníci autosalónu tu nájdu známy Ioniq, dlhoočakávanú Konu electric a v absolútnej slovenskej premiére sa predstaví futuristický, ale už sériovo vyrábaný model NEXO, ktorý je poháňaný vodíkovými palivovými článkami.

Hyundai NEXO 2019

Vyhrajte červenú i20-ku!

Okrem lákadiel v podobe vystavených áut prináša Hyundai možnosť mnohé z vystavených modelov vyskúšať na vlastnej koži. Pred hlavným vstupom na výstavisko má základňu Test drive tím, ktorý sa postará o príjemnú skúšobnú jazdu a zároveň sa hosťom za jej absolvovanie poďakuje milým darčekom. Bonusom je, že účastníci Autosalón Nitra 2018 budú zaradení do žrebovania o nový Hyundai i20 v krásnej pastelovej farbe Tomato Red.

Hyundai Slovensko otvorí svoju prítomnosť na autosalóne tlačovou konferenciou, ktorá sa koná vo štvrtok 11.10. o 10:30 v hale B.

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
Hyundai
Zdroj
Hyundai Slovensko
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close