Novinky

N Option brúsi diamant menom Hyundai i30 N

Hyundai uchvátil automobilový svet a priniesol skvelý hothatch i30 N. Kto stále neverí, tak na ňom pravdepodobne nejazdil. Nielen, že Hyundai predstavil ďalší karosársky variant v podobe i30 Fastback N, alebo civilnú verziu i30 N Line. Teraz prináša svoju ideu na zlepšenie a vyšperkovanie hothatchu s balíčkom N Option. Ide o podobu “továrneho” tuningu, ktorý vaše i30 N vybrúsi ako diamant. Okrem toho, že poskytne ultimátnejšie výkony, pridá aj dávku zosobnenia a individualizácie navyše. A o to v tomto segmente ide.

hyundai i30 N Option

Hyundai i30 N Option predstavujú vo fáze konceptu, ale s reálnymi a funkčnými dielmi. Verím, že individualizácia i30 N príde do showroomov značky už onedlho. Koncept predstavený v Paríži prináša najmenej 25 modifikovaných alebo pridaných dielov nielen v exteriéri, ale aj vnútri rýchleho hatchbacku.

hyundai i30 N Option

Hyundai i30 N Option v celej kráse

i30 N Option sa pýši zadným karbónovým spojlerom, kapotou z rovnakého materiálu, nadstavcami prahov, modifikovaným výfukovým systémom alebo 20-palcovými ľahkými diskami kolies obutých do semislickov. Vnútri nájdete taktiež karbónové doplnky, celý veniec volantu a vrch palubnej dosky odetý do alcantary, celokovovú hlavicu radiacej páky a ozajstné pretekárske sedadlá. Zmiešajte všetko dokopy a máte ultimátnu mašinu na ešte lepšie okruhové časy, ktorá sa nestratí ani v bežnej premávke.

hyundai i30 N Option

“N” pre všetkých

Je veľmi zaujímavé, ako Hyundai pristupuje k fanúšikom písmena N. Na jednej strane prináša “civilný” Hyundai i30 N Line pre tých, ktorý chcú auto na každý deň s DNA modelu N. Na strane druhej, “bežné” i30 N vybaví fabrickými dielmi, ktoré ho jazdecky a výzorovo pozdvihujú na ďalšiu úroveň. Krok značky kvitujem a veľmi sa teším na sériovú podobu paketu N Option.

“S naším N portfóliom prinášame výkony a emócie zákazníkom značky,” hovorí výkonný viceprezident Thomas Schemera. “Nový Hyundai i30 N Line a N Option ukazuje dvojitý prístup k zákazníkom N modelov, ktoré ho robí dostupnejším pre oba tábory,” dodáva.

Fotky
Hyundai
Zdroj
Hyundai, carscoops
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close