Novinky

Nová Toyota Supra 2019 bude vyzerať pravdepodobne takto. Páči sa vám?

O nadchádzajúcej Toyota Supra 2019 sa toho popísalo veľa. No Japonci toho až tak veľa neukázali, a kŕmia nás iba zamaskovanými prototypmi, pod ktorých maskou je ukrytý kabát sériového auta. Mám však radostnú správu. Po prvé, so súrodencom BMW Z4 sa budú podľa značky výrazne líšiť a nebudú jazdiť rovnako. A čo vzhľad? Nová Toyota Supra bude vyzerať s veľkou pravdepodobnosťou podobne ako na priložených obrázkoch. Na portáli Supra MKV sa objavili renderové zábery od chlapíka s menom Guff. Vzal pritom zamaskované auto, ktoré vyzliekol do predpokladanej sériovej podoby, pričom zachoval rozmery a tvary jednotlivých dielov karosérie. Ja som s výsledkom spokojný, okrem jedného detailu. Nová Toyota Supra 2019, aj keď “neoficiálne”, vyzerá veľmi dobre. Pozrite si galériu vo viacerých farebných variantoch.

nová Toyota Supra 2019

Pozri tiež:

Nová Toyota Camry v Európe! Hybridný konkurent Superbu je tu

Nová Toyota Supra 2019 neoficiálne zhadzuje masku

Toyota Supra 2019 vychádza z konceptu FT-1 z roku 2014. Samozrejme, vyzerá menej agresívne a dynamicky ako koncept, ale veľa dobrého si zachovala, napr. takmer totožné zadné svetlá. Zozadu podľa môjho skromného názoru vyzerá úžasne. Aj spredu vyzerá veľmi podobne konceptu FT-1.

nová Toyota Supra 2019

Mne osobne vadí príliš masívny a vzhľadovo vysoký blatník nad predným kolesom. Uberá to zo športovosti a pridáva trochu na optickej ťažkopádnosti prednej časti. Naživo a už v reálnej podobe sériového auta nemusí ísť o vzhľadový problém. Uvidíme pri konečnom oficiálnom predstavení nasledovníka legendy 90. rokov. Nová Toyota Supra príde v roku 2019, a aj keď nejde o oficiálne fotky, chuť si môžete spraviť už teraz. Dizajnom ide o chutné a ostré japonské jedlo, čo poviete?

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
Supra MKV @Guff
Zdroj
SupraMKV
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close