Novinky

Nové Mitsubishi L200 2019: Modernizovaný pracant prichádza

Mitsubishi Motors Corporation vo svetovej premiére v Bangkoku predstavila nové Mitsubishi L200 2019. Modernizovaný robustný pickup tento rok oslavuje už 40. narodeniny a vyrába sa v závode Laem Chabang Plant. Osamu Masuko, generálny riaditeľ Mitsubishi Motors, pri príležitosti svetovej premiéry uviedol: “Nová L200 je jedným z našich najdôležitejších globálnych strategických modelov. Jej úspech pomôže posilniť trend udržateľného rastu našej spoločnosti. Nový model prináša vylepšenia po stránkach odolnosti, spoľahlivosti a pohodlia stavajúc na viac ako 40 rokoch skúseností od uvedenia tohto modelového radu. Som si istý, že nová L200 naplní rôznorodé potreby a priania našich zákazníkov po celom svete.“

Nové Mitsubishi L200 2019 má byť ešte odolnejšie

Nová L200 bola vyvinutá tak, aby naplnila význam sloganu „Engineered Beyond Tough“. Medzi prvky prispievajúce k výrazne vyššej konkurencieschopnosti patrí celkové štylistické stvárnenie, ktorého súčasťou je aj najnovší variant koncepcie prednej masky v tvare Dynamického štítu („Dynamic Shield“); vylepšený systém pohonu 4WD, ktorý prináša ešte lepšie schopnosti v teréne, ako aj najnovšie prvky aktívnej bezpečnosti vrátane systémov na podporu riadenia. Nové Mitsubishi L200 2019 podľa značky celkovo prináša významné zlepšenie odolnosti a spoľahlivosti, požadované firemnými užívateľmi, rovnako tak ako pohodlie a jazdné vlastnosti v súlade s požiadavkami z radov fyzických osôb.

Pozri tiež:

Ako zabiť staré Mitsubishi Space Star za 200 libier? Ťažko!

Hodnotnejší interiér

Prepracovaný interiér Mitsubishi L200 2019 vyjadruje modernú, ale zároveň robustnú “atmosféru”. K dojmu vyššej kvality majú prispieť konečne mäkčené plasty a prešívanie v oblasti stredovej konzoly, lakťových opierok a parkovacej brzdy.

Systém pohonu 4WD pre lepšie jazdné vlastnosti

Nová L200 v prevedení 4WD je vybavená buď systémom Super-Select 4WD, ktorý zabezpečuje optimálne držanie stopy a jazdné správanie na ľubovoľnom povrchu, alebo systémom pohonu Easy-Select 4WD, ktorý zjednodušuje prepínanie medzi jazdnými režimami v závislosti od povrchu vozovky. Okrem nových jazdných režimov prinášajú oba systémy pohonu 4WD vylepšené schopnosti v teréne.

Nový režim Off-road

Systém Super-Select ako aj systém Easy-Select 4WD používa nový režim „Off-road“ s nastavením GRAVEL (štrk), MUD / SNOW (bahno / sneh), SAND (piesok) a ROCK (kamene, iba pre 4LLc). Navolením režimu Off-road sa zabezpečuje integrované riadenie výkonu motora, prevodovky a brzdenia s cieľom regulovať mieru preklzu kolies, a tak čo najviac zlepšiť schopnosti v teréne a vyslobodenie vlastnými silami v bahne či snehu.

Európska špecifikácia pre nové Mitsubishi L200 2019 bude zverejnená bližšie k jej uvedeniu na európske trhy koncom leta 2019.

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
Mitsubishi
Zdroj
Mitsubishi
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button