Novinky

Nový Ford Focus prichádza. Poznáme ceny a motorizácie

Už v poradí štvrtá generácia veľmi úspešného kompaktu Ford Focus prichádza aj na Slovensko. Vzhľadom nadväzuje na menšiu sestričku Ford Fiesta. Importér zverejnil oficiálne ceny spolu s výbavou a ponúkanými motorizáciami. Nový Ford Focus kúpite s bonusom od 2600 do 3500 eur. Ide o uvádzaciu akciu. Zatiaľ nový Ford Focus ponúkajú v štyroch výbavách Trend, Edition, Titanium a ST Line. Neskôr pribudne luxusná Vignale edícia a kvázi terénna oplastovaná Active. Spolu s klasickým 5-dverovým hatchbackom kúpite aj kombi s príplatkom 1000 eur za praktickejšiu karosériu.

Nový Ford Focus motory

Ford reklama, ktorú s radosťou dopozeráte do konca

Nový Ford Focus motory

Novinka bude v ponuke so štyrmi turbomotormi v rôznom výkonovom naladení. Základ tvorí overený benzínový trojvalec 1,0 EcoBoost so 74 kW (100 koní). Silnejšia verzia totožného motora ponúkne 92 kW (125 koní).  Trojvalec je aj nový 1,5 EcoBoost s výkonom 110 kW a 134 kW (150 koní a 182 koní).

Naftu zastupuje štvorvalec 1.5 TDCi EcoBlue s výkonom 70 kW (95 koní) a 88 kW (120 koní). Vo vyšších výbavách je k dispozícii aj 2,0 TDCi EcoBlue s výkonom 110 kW (150 koní).

Nový Ford Focus interiér

6-stupňová manuálna prevodovka je štandardom. V opcii môžete mať aj 8-stupňový automat pre vybrané motorizácie. Doplatok za automat je 2400 eur.

Nový Ford Focus cenník

Nový Ford Focus cenník

Nový Ford Focus kombi

Fotky
Ford
Zdroj
Ford
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close