Novinky

Nový VW Golf VIII 2019 nafotený bez maskovania!

Nový VW Golf VIII príde čo nevidieť. Už ôsma generácia legendárneho bestselleru nižšej strednej triedy sa ukázala na sérii snímok, ktoré ju ukazujú v (takmer) odhalenom šate. Len jemné maskovanie svetiel nemôže spochybniť to, že dizajnom pôjde opäť o evolúciu. Nový Volkswagen Golf VIII 2019 tak rozvinie vzhľad predchodcu. Ani pod kapotou nečakajme kompletné novinky. Ale pekne po poriadku.

Pozri tiež:
Nový VW Passat prekvapí luxusom v kabíne!

nový VW Golf VIII

VW Golf VIII postavili na prepracovanej modulárnej platforme MQB. Oproti siedmej generácie schudne priemerne o 50 kg a pod kapotu dostane modernizované motory TSI a TDI, ktoré poznáme už zo siedmej generácie. Samozrejmosťou bude pohon predných alebo všetkých kolies, manuálna ako aj automatická DSG prevodovka.

Nový VW Golf VIII v plnej kráse

Ale späť k vzhľadu. Na ten si názor urobte z fotografií, ktoré zverejnil magazín carscoops. Minimalistické maskovanie nezakrýva takmer nič a tak z určitosťou môžeme povedať, že nový VW Golf VIII len vypiloval vzhľad predchodcu. A to vôbec nemusí byť zlé. Ľuďom sa páči a Volkswagen si to uvedomuje. Bočná silueta až nápadne pripomína siedmu generáciu, a zmeny predne a zadnej časti sú tiež minoritné.

Keďže sa nový Volkswagen Golf preháňa po cestách necestách bez maskovania, je takmer isté, že jeho odhalenie je na spadnutie. Kedy presne to bude netušíme, každopádne sa šušká o niekoľkých týždňoch po autosalóne v Ženeve alebo až v septembri na autosalóne Frankfurt.

Fotky
carscoops
Zdroj
carscoops
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Jeden komentár

  1. Zdravím novy golf jeee . no mám G4 G5 G6 GTI za mě největší změna byla z 5 na 6 A teď už to není takový 7cka 8cka jak to vidím já už v tom není to že rekneš wau když ho vidíš . Když začínala 6 A viděl jsem ji ve zpětné zrcátku tak vždycky tak se ukaž co to máš ? R GTI
    Tady u těch to ja tak nemám
    A co mě stouchlo do očí hnedka v druhé vete že píšete bestseller nižší střední třídy když dáte výbavu aby to nebylo na poklicich a něco do výbavy komfort a tak tak to bude tak za 800 tisíc nebo 1M to nevím jestli nižší střední třídy souhlasí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button