Novinky

SEAT Tarraco Cupra? Takto by mohlo vyzerať

SEAT len nedávno ukázal svetu vlajkovú loď, SUV Tarraco. Na internete sa objavili náznaky, ako by mohlo vyzerať SEAT Tarraco Cupra, vrcholná verzia so športovou príchuťou. Konkurent Škody Kodiaq RS by sa mal oficiálne volať Cupra Tarraco, keďže už ide o samostatnú značku. Internetová štúdia prichádza od známeho virtuálneho “tunera” X-Tomi Design, ktorého vízie sú často veľmi presné a korešpondujú s neskoršou sériovou podobou. A takto si predstavuje SEAT Tarraco Cupra. Príde však veľké SUV v športovom kabáte aj oficiálnou cestou?

SEAT Tarraco Cupra ako najväčší športový model

Príchod Cupra Tarraco dáva veľký zmysel. SEAT nalial do samostatnej značky veľa peňazí a marketingového úsilia. Ich produkty sú dizajnovo podarené, exkluzívne odlíšené a preto nevidíme dôvôd, prečo by Cupra Tarraco nemala vzniknúť. Okrem Leona, Atecy a Arony (príde v r. 2020) by tak mohlo ísť o ďalšieho a najväčšieho zástupcu rodiny Cupra.

Nové SUV SEAT Tarraco 2019 je tu. Čo ponúkne?

Škoda Kodiaq RS prichádza s 240 koňovým 2,0 TDI. Exkluzívnejšia Cupra by mohla dostať kvôli odlíšeniu od koncernového brata poriadny 2,0 TSI turbobenzín a okolo 300 koní. Všetko sú to zatiaľ dohady, ale podložené na logických argumentoch. SEAT fanúšikovia, prijali by ste Tarraco Cupra?

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebook.

Fotky
X Tomi Design
Zdroj
X Tomi Design
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close