Novinky

Štýlová dodávka? Poľský Carlex Design vzal do rúk “pracovnú” VW Caravelle

Že nemôže byť pracovná dodávka zároveň aj štýlová? O opaku sa nás snaží presvedčiť poľský úpravca Carlex, ktorého poznáte najmä z luxusných modifikácii interiérov. Tentokrát si do parády vzali VW Caravelle T6. Štýlová dodávka zachováva praktickosť a pracovný charakter, zároveň však skvele vyzerá. Ak chcete, aby z vašej Caravelly vytvorili niečo podobné, pripravte si okolo 20 tisíc eur. Čo všetko je iné?

Pozri tiež:

Duster Pickup dáva zmysel. Je reálna aj sériová výroba?

VW Caravelle tuning? Prečo nie!

VW Caravelle nie je primárne autom, určeným na akékoľvek modifikácie. Ide o tradičného pracanta, ktorý poslúži svojou praktickosťou. No môže pritom vyzerať veľmi dobre a štýlovo. Konkrétna úprava VW Caravelle tuning je odetá do šedo žltej farebnej kombinácie. Mimochodom, na tvorbe polepov sa podpísal umelec Jeral Tidwell. Od série Caravelle Carlex Design odlíšite tiež inými nárazníkmi, bočnými prahmi, krásnymi 20 palcovými diskami kolies Cades Kratos alebo koncovkami výfuku. Niektoré karosárske diely, ako napr. kryty spätných zrkadiel, dostali karbónový styling.

Štýlová dodávka stojí balík peňazí

V interiéri dominujú sedačky, potiahnuté kožou a alcantarou. Športovú vizáž dostal aj prepracovaný volant spolu s výrazným tvarovaním. O technickej stránke a úpravách vieme len to, že štýlová dodávka VW Caravelle Carlex je k zemi bližšie o 20 mm. Cena úpravy je 20 tisíc eur a štúdio vytvorí limitovaný počet takto upravených pracantov.

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
Carlex Design
Zdroj
Carlex Design
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button