Novinky

Práve testujeme Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDi. Čo vás zaujíma?

V redakcii na týždňový test pristál stále krásny, červený Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDi. Aj keď Kórejci len pred pár dňami predstavili Fastback v športovejšom kabáte N Line, my sa zameriame na verziu Style so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou 7DCT. Bez okolkov priznám, že Fastback s týmto motorom ma dostal už minulého roku, kedy som s ním spravil pár stoviek kilometrov. Teraz ho mám na detailnejšie vyskúšanie a stále sa mi páči, aj keď má aj zápory…. Aký je i30 Fastback s turbobenzínovým štvorvalcom?

Test Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDi: Špecialitka triedy

testujeme Hyundai i30 fastback 1,4 T-GDi

Zdravo sebavedomý elegán s atletickým telom

To zistíte v redakčnom teste budúci týždeň. Prvé dojmy sú veľmi pozitívne. Ten atletický elegán nielen dobre vyzerá, ale aj jazdí. A to je pre mňa prvoradé. A ani sa nepreceňuje. Výslednú cenu považujem za priaznivú. Výbava Style zahŕňa okrem iného systém udržania jazdného pruhu, tempomat (nie adaptívny), 18 palcové disky so skvelými pneu Michelin Pilot Sport 4 alebo predné full LED svetlá. Za príplatok 1850 eur je v aute automatická 7-stupňová prevodovka, na ktorú som bol veľmi zvedavý.

Testujeme Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDi. A vy sa pýtate : )

Ale nie je to len o nás, ale najmä o vás. Preto vás chcem poprosiť, píšte nám, čo vás o aute zaujíma. Čo by ste radi vedeli a zatiaľ ste sa to z ostatných testov nedozvedeli? Máte špecifické otázky ohľadom spotreby, priestoru v kabíne alebo len chcete vedieť, koľko i30 Fastback 1,4 T-GDi točí pri obligátnej rýchlosti 130 km/h? Píšte nám do komentárov pod článkom alebo aj na Facebooku. V riadnom a komplexnom teste, ktorý vyjde budúci týždeň, vám na to rád dám odpoveď. : ) 

Ak sa ti článok páčil, pridaj sa k nám na Facebooku 😉

Fotky
Hyundai
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

4 komentár

    1. Zdravím, na spotrebu odpoviem v teste. Ohľadom hluku motora, ten je veľmi dobre utlmený, aj vo vyšších otáčkach. Sám o sebe je motor kultivovaný a vo vyšších otáčkach má príjemný zvuk (vrámci objemovej kategórie). 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button