Novinky

Tuzing BMW 3 E36 v plnej paráde! Ako toto niekto dokáže?

Správne prevedený tuning, a najmä ten výkonový uznávam a páči sa mi. Potom je tu tuning optický a jeho decentné prevedenie je opäť pozdvihnutím hodnoty auta nielen v očiach majiteľa, ale aj pozorovateľov. No a potom tu máme takzvaný “tuzing”, do ktorého patrí všetko ostatné – obrie nevkusné krídla, bodykity v spolupráci so 14 – palcovými kolotočárskymi puklicami na Daewoo Espero, nálepky VRS na dieselovej Octavii s motorom 1,9 TDI 66 kW alebo TOTO čo vidíte na obrázku. Tuzing BMW 3 E36 v plnej paráde. “Projekt” je zjavne v štádiu rozpracovania, no už teraz vieme, že majiteľ mohol pomaly legendárne BMW radu 3 E36 zanechať radšej v pôvodnom stave…

Tuzing BMW 3 E36

Pozri tiež:

30 ročné BMW E30 325i: Koľko koní zostalo po 450 000 km?

“Špičkové úpravy” v tuzing BMW 3 E36. Posúďte sami

Tuzing BMW 3 E36 spozorovali v Atlante, Georgia. Má akýsi bodykit so žltým nárazníkom, obrie krídlo s geometricky presnými tvarmi a čerešničkou na torte je kapota, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani americký muscle car. Jedinou peknou vecou na aute sú povedzme kolesá, aj keď žltým vnútorným lakovaním si nie som celkom istý. A navyše, ide o BMW 3 E36. Auto, ktoré v dobrom stave pomaly nadobúda hodnotu, a nie ju stráca. Zatiaľ nie je takou legendou ako BMW 3 E30, ale verím, že pomaly sa ňou stáva. Už si ho nekupujú len adepti “školy driftu” s hlbokými vreckami, ale so správnym motorom pod kapotou je zberateľským kúskom čias minulých.

Tento tuzing BMW 3 E36 určite nie je jediný, a preto ak máte podobné úlovky, podeľte sa s nami v komentároch alebo na Facebooku. Môžeme sa spoločne zasmiať a zároveň vyroniť slzu : )

Fotky
Cosmic_Sweater@reddit
Zdroj
Cosmic_Sweater@reddit
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button