NovinkyReportáže

VW Vento z Rýchlo a zbesilo je na predaj! Má aj Playstation 2

Kto by si nepamätal na prvé Rýchlo a zbesilo spred 17 rokov. Aj na Slovensku spustilo vlnu tuningu, a bohužiaľ aj “tuzingu”. Ultimátne mašiny sa postupne dostali aj do predaja a do rúk súkromných majiteľov. A teraz je na predaj VW Vento  (v USA VW Jetta) z Rýchlo a zbesilo “outsidera” Jesseho, ktorý prehral súboj s nabrúsenou Hondou S2000. Ozaj, pamätáte sa na konkrétny pretek? 😉

VW Vento z Rychlo a zbesilo

VW Vento z Rýchlo a zbesilo je exotom svojej doby

VW Vento z roku 1995 (za veľkou mlákou VW Jetta) je na predaj za cenu 99 900 dolárov, teda v prepočte okolo 85 tisíc eur. Pod kapotou nebola legendárna “veruna” so 6 valcami, ale dvojlitrový štvorvalcový benzínový motor s automatickou prevodovkou, nič viac špecifikované nie je. Či motor prešiel podobnou úpravou ako bodykit a interiér je otázkou. V interiéri nájdeme bezpečnostnú klietku, športové sedačky a volant a nesmie chýbať ani zábava v podobe zabudovanej Playstation 2 : )

Pozri tiež:

VW Golf VR12: Šialenec s dvoma motormi a výkonom 1600 koní!

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Biely sedan má najazdených 34 tisíc kilometrov a od premiéry filmu vystriedal len jedného majiteľa. Cenu zvyšujú aj autentické podpisy Paula Walkera a režiséra filmu Roba Cohena.

Páčil sa ti článok? Pridaj sa k nám na Facebooku 

Fotky
Autotrader
Zdroj
Movie Car Chases HDAutotrader
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Pozrite sa tiež

Close
Close