NehodyZo sveta

Vybrzďovanie kamiónu sa jej “vyplatilo”. Karma je zdarma

Najviac utrpelo ego vodičky...

S rozmachom čiernych skriniek v autách a nákladiakoch sa k nám dostávajú zábery nepochopiteľného správania vodičov z celého sveta. Autokamery zachytávajú absurdné situácie, poškodené egá vodičov, ktorí sa chcú pomstiť a niekedy sa pomsta obráti proti nim. Karma je zdarma. Nechápem, prečo ľuďom za volantom chýbajú aj základné znalosti fyziky a nedokážu si predstaviť, aké škody na životoch a majetku môžu správaním spôsobiť. “Medailu” si zaslúži aj vodička bieleho Ford Edge z USA. Po tom, ako úmyselne predbehla nákladné auto cez vyšrafovanú časť cesty, sa vodičovi chcela pomstiť vybrzďovaním. Nedopadlo to podľa jej predstáv. Video je staršieho dátumu, zverejnené však bolo len nedávno.

Vybrzďovanie kamiónu a pretečené nervy

Pre objektivitu treba pripomenúť aj manéver vodiča nákladiaku, ktorý jej chcel v predbiehacom manévri zabrániť. A tu to práve začalo. Žena za volantom stratila nervy a pravidelné nebezpečné vybrzďovanie kamiónu začalo. Pokračovalo až do chvíle, kedy nestratil nervy aj vodič kamiónu, ten pred manévrom už schválne nepribrzdil a kolíziou s Fordom ho poslal do zvodidiel. Vodička na príučku asi nezabudne a nabudúce si rozmyslí, či je vybrzďovanie dobrým spôsbom, ako dať najavo nespokojnosť. Nikomu sa nič vážne nestalo…

Autokamery vychovávajú

Nezabudnite si pozrieť aj kategóriu Dopravné nehody, kde nájdete zábery z autokamier celého sveta. Môžme sa nimi poučiť, ktoré správanie za volantom prináša nechcené ovocie v podobe utrpenia na egu, majetku, alebo dokonca zdraví človeka.

Fotky
Viral Hog
Zdroj
Viral Hog
Tags
Zobraziť viac

Dávid Duľa

"Redline once a day keeps the mechanic away"

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Close